Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546646

291,80 m2 8 pokoi 10 246,74 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 2 200 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544679

797,61 m2 52 pokoi 3 761,24 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1997 Działka 1 059 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545212

70 m2 3 Pokoje 3 857,14 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 22 400 m2
270 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545221

70 m2 3 Pokoje 2 842,86 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 000 m2
199 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545198

117 m2 4 Pokoje 5 897,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 47 100 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545244

250 m2 3 Pokoje 1 940,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1963 Działka 25 000 m2
485 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547227

3 800 m2   289,47 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Łowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545756

101 m2 3 Pokoje 56,93 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
5 750,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547271

680 m2   161,76 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547275

20 000 m2   8,90 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły
Piękna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547056

140 m2 3 Pokoje 99,29 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 1880  
13 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547276

7 000 m2   247,86 PLN/m2
     
1 735 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: