Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Korkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547347

67,89 m2 3 Pokoje 14 656,06 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2018  
995 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547348

2 000 m2   400,00 PLN/m2
     
800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547184

1 838 m2   179,54 PLN/m2
     
329 999,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533362

7 363 m2   90,32 PLN/m2
     
665 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Wojskowe

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546392

40,06 m2 2 Pokoje 9 960,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537439

280 m2 4 Pokoje 2 317,86 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1974 Działka 9 000 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Gabriela Narutowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547354

30 m2 2 Pokoje 9 966,67 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547076

9 000 m2   71,67 PLN/m2
     
645 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546083

45,96 m2 3 Pokoje 76,15 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1970  
3 500,00 PLN szczegóły
Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546310

50 m2 2 Pokoje 32,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 600,00 PLN szczegóły
Marii Callas

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547370

67,20 m2 4 Pokoje 14 866,07 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2024  
999 000,00 PLN szczegóły
Cicha

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531105

174 m2 7 pokoi 7 183,91 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2006 Działka 407 m2
1 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: