Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Forteczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543860

57,54 m2 3 Pokoje 53,88 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2008  
3 100,00 PLN szczegóły
Adama Naruszewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543695

901 m2   18 756,94 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2012  
16 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543785

4 012 m2   380,11 PLN/m2
     
1 525 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543740

26 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 8 z (8) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jeżewskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543672

96 m2 4 Pokoje 57,00 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2003  
5 500,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544332

390,60 m2 5 pokoi 2 022,53 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 238 m2
790 000,00 PLN szczegóły
Władysława Witwickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543700

140 m2 5 pokoi 15 285,71 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000  
2 140 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wojska Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543663

77,80 m2 3 Pokoje 10 912,60 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
849 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543862

280 m2 5 pokoi 8 925,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 2 000 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543678

1 627 m2   500,00 PLN/m2
     
813 500,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544180

330 m2 8 pokoi 18 030,30 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 407 m2
5 950 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543759

70 m2 4 Pokoje 11 128,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 500 m2
779 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: