Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543517

26,30 m2 1 pokoi 10 608,37 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
279 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543515

42,67 m2   6 538,55 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543512

63,80 m2 2 Pokoje 47,02 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1997  
3 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543565

44,86 m2 2 Pokoje 6 012,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1974  
269 700,00 PLN szczegóły
Komornicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543496

119,45 m2 4 Pokoje 12 138,97 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2012  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Korzenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543523

32,17 m2 2 Pokoje 19 241,53 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1956  
619 000,00 PLN szczegóły
Srebrzyńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543471

38,37 m2 2 Pokoje 58,64 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2024  
2 250,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543463

42 m2 2 Pokoje 12 333,33 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1998  
518 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543491

2 071 m2   158,86 PLN/m2
     
329 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544239

1 350 m2   88,41 PLN/m2
     
119 360,00 PLN szczegóły
Wojciecha Korfantego

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543530

350 m2 10 pokoi 5 714,29 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1991 Działka 448 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły
Osiedlowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543445

125 m2 4 Pokoje 9 752,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 512 m2
1 219 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: