Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Ks. Ottona Wittenberga

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543651

30 m2 1 pokoi 56,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544990

4 921 m2   34,21 PLN/m2
     
168 360,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544267

2 960 m2   402,03 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Lubomirskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543647

22 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 2 z (5)    
2 200,00 PLN szczegóły
Forteczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543652

116 m2 5 pokoi 56,03 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2008  
6 500,00 PLN szczegóły
Marcina Flisa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543833

34 m2 2 Pokoje 19 264,71 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1959  
655 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543623

52 m2 2 Pokoje 21 153,85 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1959  
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544527

5 438 m2   34,09 PLN/m2
     
185 360,00 PLN szczegóły
Powstań Narodowych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543732

37 m2 2 Pokoje 12 135,14 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1974  
449 000,00 PLN szczegóły
Wodna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543596

55,01 m2 3 Pokoje 6 271,59 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
345 000,00 PLN szczegóły
Rolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543595

260 m2 11 pokoi 5 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1890 Działka 1 362 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły
Armii Krajowej

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547710

18 037 m2   243,94 PLN/m2
     
4 400 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: