Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Dolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543589

3 228 m2   102,23 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543582

208 m2 5 pokoi 14 375,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 851 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Małego Rycerza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543580

242 m2 5 pokoi 10 702,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 900 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Rotmistrzowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543576

190 m2 6 pokoi 11 473,68 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000  
2 180 000,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544937

254,32 m2 5 pokoi 6 681,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1860 Działka 8 200 m2
1 699 360,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543573

41,51 m2 2 Pokoje 17 778,85 PLN/m2
Piętro 6 z (14) Rok budowy 2007  
738 000,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551310

67,86 m2 2 Pokoje 11 774,24 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2006  
799 000,00 PLN szczegóły
Miła

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543553

27 m2 1 pokoi 85,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1960  
2 300,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543535

63,26 m2 4 Pokoje 25 094,85 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 587 500,00 PLN szczegóły
Orła Białego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543537

316 m2 6 pokoi 5 996,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 706 m2
1 895 000,00 PLN szczegóły
Świerzawska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543526

26,60 m2 1 pokoi 80,83 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 2023  
2 150,00 PLN szczegóły
Grabówka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543525

9 283 m2   312,40 PLN/m2
     
2 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: