Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Krzysztofa Kiersnowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547322

158 m2 5 pokoi 8 101,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1996  
1 280 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546896

1 307 m2   144,61 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Tomasza Judyma

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547326

37,15 m2 2 Pokoje 8 344,55 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
310 000,00 PLN szczegóły
Leszno

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546889

46,24 m2 2 Pokoje 15 981,83 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1951  
739 000,00 PLN szczegóły
Jara

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547151

71,68 m2 3 Pokoje 18 999,02 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2016  
1 361 850,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964502937

43 m2 2 Pokoje 58,14 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2019  
2 500,00 PLN szczegóły
Batalionu AK "Pięść"

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547194

55 m2 3 Pokoje 60,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1965  
3 300,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544817

1 200 m2   207,50 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Hokejowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547300

42 m2 2 Pokoje 59,52 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2021  
2 500,00 PLN szczegóły
Wąska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546895

1 229 m2   650,12 PLN/m2
     
799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 3496443890

10 046 m2   99,44 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Dźwigowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547334

320 m2 4 Pokoje 19 996,88 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 248 m2
6 399 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: