Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Górna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543777

593 m2   278,25 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544447

20 860 m2   250,00 PLN/m2
     
5 215 000,00 PLN szczegóły
Krańcowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543757

63 m2 3 Pokoje 61,90 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2014  
3 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544681

208 m2 5 pokoi 4 545,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 392 m2
945 360,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543717

38,20 m2 2 Pokoje 16 465,97 PLN/m2
Piętro 5 z (9)    
629 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543716

38,20 m2 2 Pokoje 16 204,19 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1970  
619 000,00 PLN szczegóły
św. Anny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543713

69,29 m2 2 Pokoje 3 247,22 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
225 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543737

161,94 m2 4 Pokoje 7 101,40 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 450 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Marcina Radockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543720

62,80 m2 3 Pokoje 7 308,92 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
459 000,00 PLN szczegóły
gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543709

45,20 m2 2 Pokoje 20 500,00 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2011  
926 600,00 PLN szczegóły
Mogilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544677

58,88 m2 3 Pokoje 23 997,96 PLN/m2
Piętro 8 z (14) Rok budowy 2025  
1 413 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543707

206,83 m2 5 pokoi 7 005,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 765 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: