Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Wielkopolska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546268

131,43 m2 5 pokoi 7 230,92 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 667 m2
950 360,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547180

538 m2   3 698,88 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły
Dunajec

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547168

340 m2 6 pokoi 3 233,41 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 213 m2
1 099 360,00 PLN szczegóły
Chocimska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547176

80,40 m2 3 Pokoje 7 997,51 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
643 000,20 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547170

220 m2 6 pokoi 7 681,82 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 715 m2
1 690 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547199

11 800 m2   8,52 PLN/m2
     
100 550,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545915

92 m2 3 Pokoje 75,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2008  
6 900,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547178

260 m2 8 pokoi 7 653,85 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1925 Działka 538 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547200

6 400 m2   10,96 PLN/m2
     
70 150,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547201

1 000 m2   153,65 PLN/m2
     
153 650,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Tetmajera

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547179

538 m2   3 698,88 PLN/m2
     
1 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547247

2 454 m2   93,32 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: