Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Saperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544040

64,30 m2 3 Pokoje 12 426,13 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2010  
799 000,00 PLN szczegóły
Kubusia Puchatka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544663

1 111 m2   450,05 PLN/m2
     
500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544006

4 532 m2   500,00 PLN/m2
     
2 266 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544035

35,51 m2 2 Pokoje 7 603,49 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
270 000,00 PLN szczegóły
dr. W. Felickiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543991

2 860 m2   150,00 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544004

181,66 m2 11 pokoi 110,10 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1946  
20 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544052

1 199 m2   112,59 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550245

55,50 m2 3 Pokoje 5 675,68 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
315 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543994

47,37 m2 2 Pokoje 8 760,82 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
415 000,00 PLN szczegóły
Mlądzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543977

38,41 m2 2 Pokoje 19 630,30 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2018  
754 000,00 PLN szczegóły
Makowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543971

480 m2 7 pokoi 6 250,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 571 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły
Herbu Janina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545844

64,37 m2 2 Pokoje 18 486,87 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2021  
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: