Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Grzybowa

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547985

56 m2 2 Pokoje 4 446,43 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980 Działka 898 m2
249 000,00 PLN szczegóły
Wilczy Dół

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543918

116,42 m2 3 Pokoje 20 185,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
2 350 000,00 PLN szczegóły
Św. Rocha

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543917

2 500 m2   450,00 PLN/m2
     
1 125 000,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543916

37,55 m2 2 Pokoje 42,61 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1970  
1 600,00 PLN szczegóły
Wici

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544768

37,60 m2 2 Pokoje 6 977,66 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
262 360,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549011

761 m2   1 498,03 PLN/m2
     
1 140 000,00 PLN szczegóły
Owsiana

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544660

104 m2 5 pokoi 59,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1989  
6 200,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543906

48 m2 3 Pokoje 9 687,50 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1966  
465 000,00 PLN szczegóły
Sochaczewska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964543903

11 000 m2   300,00 PLN/m2
     
3 300 000,00 PLN szczegóły
Przeskok

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543901

115 m2 5 pokoi 10 434,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 450 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Marii Szmytówny

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543895

130 m2 4 Pokoje 18 076,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 260 m2
2 350 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964543890

400 m2   17,25 PLN/m2
Piętro z (1)    
6 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: