Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Władysława Łokietka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520154

71,32 m2 3 Pokoje 14 007,29 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2018  
999 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Złotego Wieku

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531859

48 m2 3 Pokoje 13 645,83 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
655 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533587

414,19 m2 7 pokoi 14 413,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 304 m2
5 970 000,00 PLN szczegóły
Centralna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964534594

50,50 m2 2 Pokoje 53,47 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
2 700,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531834

230 m2 6 pokoi 5 130,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 791 m2
1 180 000,00 PLN szczegóły
Podedworze

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524735

1 473 m2   244,40 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535154

996 m2   381,53 PLN/m2
     
380 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497438

270 m2 5 pokoi 5 888,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 500 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Winnicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536400

100 m2 4 Pokoje 9 490,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
949 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532071

270 m2 5 pokoi 3 222,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 2 800 m2
870 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532612

850 m2   552,94 PLN/m2
     
470 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520537

90 m2 3 Pokoje 7 777,77 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 7 200 m2
699 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: