Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Maurycego Mochnackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551959

73,80 m2 2 Pokoje 25 542,01 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1925  
1 885 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551939

1 958 m2   56,18 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły
Karola Darwina

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551935

30 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
3 000,00 PLN szczegóły
Dyrekcyjna

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964551941

17,28 m2 1 pokoi 17 303,24 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2020  
299 000,00 PLN szczegóły
Łubinowa

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : 34964551929

849,47 m2 5 pokoi 30,00 PLN/m2
     
25 484,00 PLN szczegóły
Poprzeczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551954

60,45 m2 3 Pokoje 12 076,10 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 2023  
730 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551925

3 204 m2   60,86 PLN/m2
     
195 000,00 PLN szczegóły
Sarabandy

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552084

540 m2 20 pokoi 9 796,30 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2003 Działka 1 699 m2
5 290 000,00 PLN szczegóły
Gorzelnicza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551921

707 m2   2 828,85 PLN/m2
     
2 000 000,00 PLN szczegóły
Danuty Siedzikówny "Inki"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551933

40 m2 2 Pokoje 19 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1961  
760 000,00 PLN szczegóły
Krzywa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551916

44,26 m2 1 pokoi 33,89 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 500,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551912

200 m2 6 pokoi 2 495,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 2 000 m2
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: