Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Ks. Zdzisława Wujaka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546878

54,16 m2   7 754,80 PLN/m2
Piętro z (1)    
420 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546859

1 459 m2   180,00 PLN/m2
     
262 620,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546860

2 442 m2   170,00 PLN/m2
     
415 140,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546845

1 722 m2   231,71 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Sucha

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546857

1 996 m2   199,90 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546855

1 800 m2   88,33 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Sapieżyńska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546837

7 172 m2   13,80 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546862

927 m2   89,00 PLN/m2
     
82 503,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546863

1 667 m2   71,99 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Henryka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546853

2 013 m2   1 537,51 PLN/m2
     
3 095 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546846

3 167 m2   160,00 PLN/m2
     
506 720,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546874

1 570 m2   179,00 PLN/m2
     
281 030,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: