Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546771

1 580 m2   107,59 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Owsiana

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544660

104 m2 5 pokoi 59,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1989  
6 200,00 PLN szczegóły
Warmińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546765

128,48 m2 5 pokoi 7 705,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2024  
990 000,00 PLN szczegóły
Poematu

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546778

77,69 m2 3 Pokoje 17 891,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Chabrowa

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964511671

6 953 m2   287,50 PLN/m2
     
1 999 000,00 PLN szczegóły
Szarych Szeregów

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964485141

57,50 m2   21 739,13 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1959  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Solec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540541

40,60 m2 2 Pokoje 19 581,28 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 1967  
795 000,00 PLN szczegóły
Przy Agorze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545011

49,30 m2 2 Pokoje 14 482,76 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1971  
714 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545845

50,42 m2 2 Pokoje 95,20 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2019  
4 800,00 PLN szczegóły
Jasna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531662

63,80 m2 4 Pokoje 9 874,61 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1983  
630 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546819

82,50 m2 3 Pokoje 7 260,61 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 793 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546799

269 m2 6 pokoi 7 397,77 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 201 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: