Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Walecznych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544630

44,60 m2 2 Pokoje 29 125,56 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1939  
1 299 000,00 PLN szczegóły
Wąska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546895

1 229 m2   650,12 PLN/m2
     
799 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544590

300 m2 7 pokoi 11 111,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1910 Działka 2 669 m2
3 333 333,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544587

3 114 m2   47,85 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544585

53 m2 3 Pokoje 9 339,62 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1995  
495 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544584

10 000 m2   29,90 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Piasta Kołodzieja

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544647

113,89 m2 4 Pokoje 11 985,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 143 m2
1 365 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964544583

2 344 m2   51,19 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544581

2 590 m2   50,19 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544572

31 m2 2 Pokoje 108,06 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1957  
3 350,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544571

3 840 m2   33,85 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły
Aleja Krakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544566

48,50 m2 3 Pokoje 15 443,30 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1963  
749 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: