Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Calineczki

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545792

105 m2 3 Pokoje 9 514,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1997 Działka 374 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545795

2 115 m2   125,30 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły
Freta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545824

105 m2 3 Pokoje 57,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1638  
6 000,00 PLN szczegóły
Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545796

4 372 m2   125,80 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Dygata

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545827

62 m2 3 Pokoje 25 806,45 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2015  
1 600 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545798

191,23 m2 4 Pokoje 3 346,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1903 Działka 2 548 m2
640 000,00 PLN szczegóły
Sochaczewska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964543903

11 000 m2   300,00 PLN/m2
     
3 300 000,00 PLN szczegóły
Kolonijna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545799

155 132 m2   5,48 PLN/m2
     
850 000,00 PLN szczegóły
Staromiejska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545837

193 m2   6 165,80 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545801

3 735 m2 98 pokoi 6 693,44 PLN/m2
  Rok budowy 2007  
25 000 000,00 PLN szczegóły
Orzeszkowej

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545812

208 m2 9 pokoi 7 687,50 PLN/m2
  Rok budowy 1975 Działka 379 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544913

168 m2 4 Pokoje 6 839,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 5 100 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: