Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Strzelecka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545995

130 m2 5 pokoi 2 461,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 1 341 m2
320 000,00 PLN szczegóły
Cierpięgi

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545994

100 m2 5 pokoi 3 490,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1950 Działka 297 m2
349 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545993

191,47 m2 4 Pokoje 1 248,24 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1939 Działka 2 900 m2
239 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545992

155 m2 5 pokoi 4 096,77 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 1 590 m2
635 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545991

77 m2 2 Pokoje 3 233,77 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 783 m2
249 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545990

174,88 m2 4 Pokoje 7 433,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 040 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545989

209,50 m2 9 pokoi 7 159,86 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 569 m2
1 499 990,99 PLN szczegóły
Jana Onufrego Zagłoby

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545988

144 m2 5 pokoi 4 513,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1973 Działka 354 m2
650 000,00 PLN szczegóły
Kolumny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545987

106,66 m2 4 Pokoje 11 691,36 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 250 m2
1 247 000,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545986

54,28 m2 3 Pokoje 6 798,08 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1970  
369 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546055

1 036 m2   240,35 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Bedońska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545982

966 m2   299,17 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: