Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Okrężna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964499075

405 m2 8 pokoi 4 688,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 2 316 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły
Julianowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520717

63 m2 4 Pokoje 11 095,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
699 000,00 PLN szczegóły
Marcina Radockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543720

62,80 m2 3 Pokoje 7 308,92 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
459 000,00 PLN szczegóły
Północna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543011

320 m2 7 pokoi 12 187,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 500 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544429

200 m2 6 pokoi 11 245,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 235 m2
2 249 000,00 PLN szczegóły
Koński Jar

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542126

64 m2 4 Pokoje 14 843,75 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1977  
950 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520654

10 105 m2   32,66 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544267

2 960 m2   402,03 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Koźlarzowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544455

230 m2 8 pokoi 13 695,65 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2002 Działka 1 425 m2
3 150 000,00 PLN szczegóły
Powiatowa

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964544444

100 m2 4 Pokoje 45,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2010  
4 500,00 PLN szczegóły
Aleja Wyścigowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544449

51 m2 2 Pokoje 70,59 PLN/m2
Piętro 4 z (14) Rok budowy 2012  
3 600,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544463

530 m2   424,53 PLN/m2
     
225 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: