Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Koszykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546748

73 m2 3 Pokoje 22 602,74 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1954  
1 650 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546755

1 044 m2   234,67 PLN/m2
     
245 000,00 PLN szczegóły
Sodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546742

60 m2 3 Pokoje 14 833,33 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2006  
890 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546739

60,71 m2 2 Pokoje 4 612,09 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1905  
280 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546753

247 m2 9 pokoi 10 117,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 312 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
Pokoju

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546752

56 m2 2 Pokoje 15 875,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2001  
889 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546750

141,06 m2 5 pokoi 6 019,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 800 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Fredry

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546733

62,20 m2 3 Pokoje 5 627,01 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
350 000,00 PLN szczegóły
Jana Koźmiana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546722

124,16 m2 5 pokoi 11 678,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Strumykowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546727

117,34 m2 5 pokoi 9 979,55 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2002  
1 171 000,00 PLN szczegóły
ks. Piotra Skargi

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546730

30,30 m2 1 pokoi 82,51 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1998  
2 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546715

924 643 m2   7,35 PLN/m2
     
6 800 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: