Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546896

1 307 m2   144,61 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Juliana Ursyna Niemcewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546792

366,60 m2   11 593,02 PLN/m2
Piętro 1 z (16) Rok budowy 2003  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551081

114 m2 4 Pokoje 23 684,21 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1930  
2 700 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546775

1 600 m2   24,94 PLN/m2
     
39 900,00 PLN szczegóły
Poematu

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546778

77,69 m2 3 Pokoje 17 891,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
1 390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546771

1 580 m2   107,59 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Łazienna

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546769

180,57 m2 1 pokoi 7 171,73 PLN/m2
  Rok budowy 2023  
1 295 000,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547155

37 m2 2 Pokoje 15 945,95 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1970  
590 000,00 PLN szczegóły
Warmińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546765

128,48 m2 5 pokoi 7 705,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2024  
990 000,00 PLN szczegóły
Łopuszańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546758

28,40 m2 1 pokoi 95,07 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2023  
2 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546756

3 116 m2   48,14 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły
Kpt. Stefana Pogonowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547264

51,58 m2 2 Pokoje 5 990,69 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1910  
309 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: