Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Tylna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546697

1 308 m2   305,05 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546696

1 800 m2   72,22 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546695

3 000 m2   53,00 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Rąbieńska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546694

800 m2   773,75 PLN/m2
     
619 000,00 PLN szczegóły
Słoneczne Wzgórze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546693

1 667 m2   99,58 PLN/m2
     
166 000,00 PLN szczegóły
Starogardzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546691

911 m2   746,43 PLN/m2
     
680 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546690

2 038 m2   243,87 PLN/m2
     
497 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546689

6 641 m2   25,45 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546688

1 525 m2   81,97 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546687

112 m2 4 Pokoje 5 348,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 450 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546685

100 m2 3 Pokoje 7 990,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 8 010 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546683

60 m2 4 Pokoje 4 150,00 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 600 m2
249 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: