Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964507065

700 m2 12 pokoi 2 214,29 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1826 Działka 16 600 m2
1 550 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544003

248,35 m2 11 pokoi 33 823,23 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1946  
8 400 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544004

181,66 m2 11 pokoi 110,10 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1946  
20 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544006

4 532 m2   500,00 PLN/m2
     
2 266 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544011

252 m2 6 pokoi 11 884,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 409 m2
2 995 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544014

155 m2 5 pokoi 9 612,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 500 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Ks. Ottona Wittenberga

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543651

30 m2 1 pokoi 56,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
1 700,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544018

24 389 m2   102,10 PLN/m2
     
2 490 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544050

57,97 m2 3 Pokoje 14 990,51 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
869 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544052

1 199 m2   112,59 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Mokra

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537413

1 120 m2   973,21 PLN/m2
     
1 090 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542741

330 m2   5 606,06 PLN/m2
    Działka 1 270 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: