Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Piękna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547056

140 m2 3 Pokoje 99,29 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 1880  
13 900,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547059

2 970 m2   213,80 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547043

66,60 m2 3 Pokoje 5 990,99 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
399 000,00 PLN szczegóły
Nadodrzańskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547040

51 m2 3 Pokoje 6 666,67 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
340 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547044

856 m2   251,17 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549566

45 m2 3 Pokoje 20 977,78 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1969  
944 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547039

68,56 m2 3 Pokoje 3 923,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
269 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547076

9 000 m2   71,67 PLN/m2
     
645 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547036

90 m2 2 Pokoje 4 100,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 100 m2
369 000,00 PLN szczegóły
Łabędzia

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547035

121,33 m2 5 pokoi 12 939,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 168 m2
1 570 000,00 PLN szczegóły
Jordanowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547171

226,47 m2 6 pokoi 7 895,09 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 321 m2
1 788 000,00 PLN szczegóły
Paradna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547676

66,64 m2 3 Pokoje 12 905,16 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2018  
860 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: