Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547696

1 500 m2   386,67 PLN/m2
     
580 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546973

38 m2 2 Pokoje 68,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546970

150 m2 3 Pokoje 8 326,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546960

650 m2 7 pokoi 16 769,23 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2019 Działka 1 031 m2
10 900 000,00 PLN szczegóły
Batalionu AK "Pięść"

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547194

55 m2 3 Pokoje 60,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1965  
3 300,00 PLN szczegóły
Aleksandra Zelwerowicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546950

50,33 m2 3 Pokoje 49,65 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1970  
2 499,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546937

7 000 m2   150,00 PLN/m2
     
1 050 000,00 PLN szczegóły
Czeremchowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546933

66,91 m2 3 Pokoje 10 745,78 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546926

4 963 m2   498,69 PLN/m2
     
2 475 000,00 PLN szczegóły
Strzelców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546987

46,47 m2 2 Pokoje 12 890,04 PLN/m2
Piętro 4 z (14) Rok budowy 1980  
599 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547104

103,15 m2 4 Pokoje 10 567,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 337 m2
1 090 000,00 PLN szczegóły
Powstańców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546913

29,66 m2 2 Pokoje 19 521,24 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2024  
579 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: