Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547031

268,40 m2 5 pokoi 2 976,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1983 Działka 479 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Podskale

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547073

36,10 m2 2 Pokoje 17 867,04 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2014  
645 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547024

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły
Tomcia Palucha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549533

37,30 m2 2 Pokoje 16 085,79 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2001  
600 000,00 PLN szczegóły
Armii Poznań

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547021

300 m2   2 983,33 PLN/m2
  Rok budowy 1926 Działka 1 145 m2
895 000,00 PLN szczegóły
Turyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547020

62,24 m2 3 Pokoje 12 050,13 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
750 000,00 PLN szczegóły
Muchomorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547010

71,30 m2 3 Pokoje 11 640,95 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
830 000,00 PLN szczegóły
Plac Margaretek

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547009

33,78 m2 3 Pokoje 13 321,49 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2011  
450 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964547019

46,24 m2 3 Pokoje 25 929,93 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546988

56 m2 2 Pokoje 8 200,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1903  
459 200,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546986

3 511 m2   47,00 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Marcelińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546983

66,43 m2 3 Pokoje 51,18 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2015  
3 400,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: