Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Sokolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546914

43 m2 2 Pokoje 13 930,23 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 2021  
599 000,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546908

515 m2 8 pokoi 14 174,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 621 m2
7 300 000,00 PLN szczegóły
Partyzantów

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964546915

19,10 m2   54,97 PLN/m2
     
1 050,00 PLN szczegóły
Cypriana Kamila Norwida

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546894

48,90 m2 2 Pokoje 8 486,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1990  
415 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546893

1 140 m2   183,33 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546901

49 m2 2 Pokoje 19 387,76 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
950 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964546891

300 m2   35,00 PLN/m2
     
10 500,00 PLN szczegóły
Grzybowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547820

63 m2 2 Pokoje 30 000,00 PLN/m2
Piętro 10 z (12)    
1 890 000,00 PLN szczegóły
Wałbrzyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546887

63,90 m2 3 Pokoje 14 538,34 PLN/m2
Piętro 5 z (11) Rok budowy 1979  
929 000,00 PLN szczegóły
Golska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546879

3 Pokoje 6 792,45 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 970 m2
690 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548217

25,43 m2 1 pokoi 17 695,64 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1905  
450 000,00 PLN szczegóły
Ks. Zdzisława Wujaka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546878

54,16 m2   7 754,80 PLN/m2
Piętro z (1)    
420 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: