Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546862

927 m2   89,00 PLN/m2
     
82 503,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546861

5 785 m2   43,04 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546860

2 442 m2   170,00 PLN/m2
     
415 140,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546859

1 459 m2   180,00 PLN/m2
     
262 620,00 PLN szczegóły
Graniczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546858

1 459 m2   170,00 PLN/m2
     
248 030,00 PLN szczegóły
Sucha

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546857

1 996 m2   199,90 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546856

2 476 m2   107,03 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546855

1 800 m2   88,33 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546854

4 510 m2   71,95 PLN/m2
     
324 500,00 PLN szczegóły
Henryka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546853

2 013 m2   1 537,51 PLN/m2
     
3 095 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546852

2 800 m2   31,79 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546850

1 326 m2   218,70 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: