Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Józefa Hallera

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547114

140 m2 3 Pokoje 6 357,14 PLN/m2
    Działka 800 m2
890 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Gajcego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547113

200 m2 5 pokoi 8 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 188 m2
1 599 999,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547111

66,55 m2 3 Pokoje 7 648,38 PLN/m2
Piętro 5 z (13) Rok budowy 1980  
509 000,00 PLN szczegóły
Sarnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547110

137,60 m2 5 pokoi 6 388,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2000  
879 000,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547109

98,68 m2 4 Pokoje 3 536,68 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1935  
349 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547106

50,95 m2 2 Pokoje 6 457,31 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
329 000,00 PLN szczegóły
Chabrowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547105

62,52 m2 3 Pokoje 10 988,48 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2019  
687 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547101

81,10 m2 3 Pokoje 17 755,86 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2000  
1 440 000,00 PLN szczegóły
Spokojna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547091

1 673 m2   268,98 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547083

1 001 m2   289,71 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547081

210 m2 6 pokoi 7 095,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 898 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Przylaszczkowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547090

149,86 m2 5 pokoi 9 602,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 211 m2
1 439 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: