Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Kopytowska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543341

163,11 m2 5 pokoi 9 809,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 300 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły
dr. W. Felickiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543991

2 860 m2   150,00 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły
Wilczy Dół

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543918

116,42 m2 3 Pokoje 20 185,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
2 350 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542941

226,37 m2 5 pokoi 8 168,04 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 006 m2
1 849 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542655

196,80 m2 7 pokoi 8 379,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 851 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Nastrojowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964484230

262 m2 6 pokoi 8 965,65 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 1 463 m2
2 349 000,00 PLN szczegóły
Międzynarodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544030

94 m2 4 Pokoje 18 085,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1958  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Dobrepole

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492622

112 m2 5 pokoi 10 705,36 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 246 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544019

1 238 m2   234,25 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły
Romana Dmowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964504260

50,10 m2 2 Pokoje 11 277,45 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1945  
565 000,00 PLN szczegóły
Makowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543971

480 m2 7 pokoi 6 250,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 571 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły
Modlińska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544022

370 m2 5 pokoi 3 916,22 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 784 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: