Znaleziono 5160 ofert

Sortuj

Przełajowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547130

1 928 m2   120,00 PLN/m2
     
231 360,00 PLN szczegóły
Piasecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547129

3 100 m2   99,03 PLN/m2
     
307 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547128

1 470 m2   198,00 PLN/m2
     
291 060,00 PLN szczegóły
Żabia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547127

1 437 m2   150,00 PLN/m2
     
215 550,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547126

4 848 m2   57,76 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Działkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547124

3 000 m2   40,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547122

1 634 m2   115,67 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547121

11 100 m2   51,80 PLN/m2
     
575 000,00 PLN szczegóły
Przyszkolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547120

1 370 m2   123,36 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
św. Maksymiliana Kolbego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547119

1 900 m2   206,05 PLN/m2
     
391 500,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547116

72 m2 3 Pokoje 4 013,89 PLN/m2
  Rok budowy 1973 Działka 7 600 m2
289 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547115

210 m2 6 pokoi 1 328,57 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1930 Działka 5 458 m2
279 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: