Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538432

113 m2 4 Pokoje 6 106,19 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 300 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538131

1 090 m2   127,52 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły
św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536780

61,40 m2 2 Pokoje 14 495,11 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2013  
890 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503631

9 964 m2   76,17 PLN/m2
     
759 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964481573

2 191 m2   182,11 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964489786

11 500 m2   43,48 PLN/m2
     
500 000,00 PLN szczegóły
Wieczysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521590

58 m2 4 Pokoje 11 896,53 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1978  
689 999,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521281

6 231 m2   64,03 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536120

16 043 m2   180,64 PLN/m2
     
2 898 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507470

1 216 m2   150,00 PLN/m2
     
182 400,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964457057

925 m2   102,70 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505077

197,99 m2 4 Pokoje 12 626,90 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2014 Działka 40 052 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: