Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Skarbka z Gór

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552473

82,18 m2 3 Pokoje 13 385,25 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2008  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Wileńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552472

44,90 m2 3 Pokoje 12 895,32 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1957  
579 000,00 PLN szczegóły
Browarna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552470

49,41 m2 2 Pokoje 10 099,17 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2025  
499 000,00 PLN szczegóły
Piotra Skargi

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552466

150,10 m2 3 Pokoje 7 928,05 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2007 Działka 620 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552464

92,47 m2 4 Pokoje 8 099,92 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1995  
749 000,00 PLN szczegóły
Mroczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552461

70 m2 3 Pokoje 68,57 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2007  
4 800,00 PLN szczegóły
Lazurowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552460

34 m2 2 Pokoje 94,12 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2023  
3 200,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552529

95,51 m2 4 Pokoje 20 416,71 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2007  
1 950 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552468

21 m2 1 pokoi 95,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1938  
2 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552452

39 m2 2 Pokoje 29 641,03 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
1 156 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552441

800 m2   80,00 PLN/m2
     
64 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552433

8,51 m2   31 727,38 PLN/m2
     
270 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: