Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552496

3 000 m2   149,67 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły
Aleksandrowska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552495

178,80 m2 5 pokoi 4 457,49 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 582 m2
797 000,00 PLN szczegóły
Kościelna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552494

264 m2 3 Pokoje 1 041,67 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 895 m2
275 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Maciejowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552493

67,39 m2 3 Pokoje 8 606,62 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
580 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552706

642 m2   342,68 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Jana Husa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552487

56,92 m2 3 Pokoje 13 685,87 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2020  
779 000,00 PLN szczegóły
Żywiecka

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964552484

778,46 m2 18 pokoi 3 789,53 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2026  
2 950 000,00 PLN szczegóły
Ostrołęcka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552478

156,60 m2 4 Pokoje 9 572,16 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 244 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552477

3 944 m2   250,00 PLN/m2
     
986 000,00 PLN szczegóły
Czorsztyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552476

34 m2 2 Pokoje 17 647,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
600 000,00 PLN szczegóły
Edwarda Habicha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552549

55,22 m2 3 Pokoje 16 986,60 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2020  
938 000,00 PLN szczegóły
Strażacka

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552475

9 200 m2   119,57 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: