Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Henryka Pachońskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552442

65,68 m2 4 Pokoje 11 419,00 PLN/m2
Piętro 9 z (11) Rok budowy 1978  
750 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552427

129 m2 4 Pokoje 5 968,99 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 500 m2
770 000,00 PLN szczegóły
Jana III Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552399

65,98 m2 3 Pokoje 12 867,54 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1975  
849 000,00 PLN szczegóły
Mochtyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552392

103,65 m2 4 Pokoje 12 349,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 142 m2
1 280 000,00 PLN szczegóły
Haliniec

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552393

170,59 m2 3 Pokoje 1 752,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1930 Działka 2 128 m2
299 000,00 PLN szczegóły
Aleja Krakowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552389

52 m2 2 Pokoje 86,54 PLN/m2
Piętro 4 z (9) Rok budowy 2025  
4 500,00 PLN szczegóły
Cyrklowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552387

50,90 m2 3 Pokoje 15 520,63 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1970  
790 000,00 PLN szczegóły
Ustrońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552385

58,44 m2 4 Pokoje 14 887,06 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2022  
870 000,00 PLN szczegóły
Morawa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552376

49,32 m2 3 Pokoje 7 278,99 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1980  
359 000,00 PLN szczegóły
Zbożowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552177

60 m2 3 Pokoje 48,33 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2024  
2 900,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552173

225 m2 5 pokoi 7 955,56 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 633 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964552171

140 m2 4 Pokoje 32,14 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 600 m2
4 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: