Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Lazurowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552526

50 m2 2 Pokoje 76,00 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2024  
3 800,00 PLN szczegóły
Ekologiczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552525

91,49 m2 4 Pokoje 17 378,95 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1996  
1 590 000,00 PLN szczegóły
Jana Matejki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552524

40 m2 1 pokoi 55,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1905  
2 200,00 PLN szczegóły
Daktylowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552523

611 m2   1 145,66 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Jerzego Fedkowicza

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552578

4 156 m2   493,26 PLN/m2
     
2 050 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552519

221 m2 6 pokoi 7 601,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 789 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552514

2 598 m2   Zapytaj o cenę/m2
     
399,00 PLN szczegóły
Herbu Korczak

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964552681

73,20 m2   98,36 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
7 200,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964552511

387 m2   11 886,30 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1899  
4 600 000,00 PLN szczegóły
Józefa Niemczyka

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964552502

223,05 m2 5 pokoi 1 788,84 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1900  
399 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Leśne

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552507

69,90 m2 3 Pokoje 9 299,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1992  
650 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552497

7 781 m2   60,28 PLN/m2
     
469 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: