Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Stanisława Rogalskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552656

46,50 m2 2 Pokoje 53,76 PLN/m2
Piętro 4 z (13)    
2 500,00 PLN szczegóły
Techników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552596

34,50 m2 2 Pokoje 9 826,09 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
339 000,00 PLN szczegóły
Milczańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552654

27 m2 1 pokoi 92,59 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2025  
2 500,00 PLN szczegóły
Batuty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552646

58,30 m2 3 Pokoje 16 981,13 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1974  
990 000,00 PLN szczegóły
gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552584

43,30 m2 2 Pokoje 13 834,00 PLN/m2
Piętro 6 z (15) Rok budowy 1984  
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552572

631 m2   180,00 PLN/m2
     
113 580,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552563

58 m2 3 Pokoje 51,72 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
3 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552657

62,20 m2 3 Pokoje 11 897,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1993  
740 000,00 PLN szczegóły
Juliana Tuwima

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964552552

135 m2   53,33 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 150 m2
7 200,00 PLN szczegóły
Emiliana Konopczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552556

48 m2 2 Pokoje 22 416,67 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 1937  
1 076 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552542

47,30 m2 2 Pokoje 19 344,61 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1964  
915 000,00 PLN szczegóły
Igołomska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552551

2 029 m2   243,96 PLN/m2
     
495 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: