Znaleziono 5140 ofert

Sortuj

Legnicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552672

75,50 m2 3 Pokoje 11 788,08 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1998  
890 000,00 PLN szczegóły
Giełdowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552655

86 m2 3 Pokoje 76,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły
Folwark

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551855

123 m2 5 pokoi 7 682,93 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
945 000,00 PLN szczegóły
Pasaż Ursynowski

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964502964

225 m2   14 666,67 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2002  
3 300 000,00 PLN szczegóły
Herbu Korczak

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964552681

73,20 m2   98,36 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
7 200,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964468378

215,18 m2 4 Pokoje 4 410,26 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 758 m2
949 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964552695

2 200 m2 30 pokoi 272,73 PLN/m2
  Rok budowy 1800 Działka 18 943 m2
600 000,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551823

37,50 m2 2 Pokoje 15 866,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1965  
595 000,00 PLN szczegóły
Twarda

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964537680

54 m2 2 Pokoje 218,52 PLN/m2
Piętro 33 z (44) Rok budowy 2014  
11 800,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552070

2 211 m2   126,19 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły
Kamykowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964474000

200 m2 5 pokoi 12 750,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 700 m2
2 550 000,00 PLN szczegóły
Górali

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540693

51,69 m2 2 Pokoje 38,69 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
2 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: