Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Naramowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534985

68,90 m2 3 Pokoje 10 232,22 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2007  
705 000,00 PLN szczegóły
Żywiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550758

51 m2 2 Pokoje 12 450,98 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
635 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Złotego Wieku

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551149

59 m2 4 Pokoje 64,41 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
3 800,00 PLN szczegóły

Dom (Gospodarstwo) na sprzedaż

Numer oferty : 34964499801

80 m2 4 Pokoje 6 225,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 3 300 m2
498 000,00 PLN szczegóły
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550072

53,24 m2 2 Pokoje 31,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2010  
1 700,00 PLN szczegóły
Chylońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550474

80,11 m2 4 Pokoje 11 971,04 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
959 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964548361

186 m2 5 pokoi 79,03 PLN/m2
Piętro 15 z (15) Rok budowy 2001  
14 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551155

3 800 m2   150,00 PLN/m2
     
570 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551161

1 547 m2   154,49 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Książka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551162

796 m2   326,63 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551157

12 195 m2   135,30 PLN/m2
     
1 650 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Kossaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551159

52,35 m2 3 Pokoje 8 385,86 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1968  
439 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: