Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Asnyka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520474

4 788 m2   83,33 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Podleśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531462

308 m2 6 pokoi 8 928,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 854 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520439

102,39 m2 6 pokoi 8 565,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 210 m2
877 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520752

1 918 m2   239,57 PLN/m2
     
459 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520405

28 500 m2   21,05 PLN/m2
     
600 000,00 PLN szczegóły
Oleska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520399

49 851 m2   19,96 PLN/m2
     
995 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520422

7 100 m2   26,76 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Nizinna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520533

225 m2 5 pokoi 8 440,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2005 Działka 418 m2
1 899 000,00 PLN szczegóły
Kazachska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521017

82,50 m2 3 Pokoje 21 030,30 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2016  
1 735 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520347

65,30 m2 2 Pokoje 9 954,06 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
650 000,00 PLN szczegóły
Piaskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521359

790 m2 9 pokoi 2 215,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 3 566 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964520318

374 m2 10 pokoi 14 438,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025  
5 400 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: