Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Józefa Sierakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531561

86,18 m2 4 Pokoje 29 589,23 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2024  
2 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964520841

230 m2 6 pokoi 3 391,30 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 3 304 m2
780 000,00 PLN szczegóły

Dom na wynajem

Numer oferty : 34964520805

200 m2 8 pokoi 39,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 287 m2
7 900,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520784

72,50 m2 3 Pokoje 20 896,55 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2011  
1 515 000,00 PLN szczegóły
Wiejska

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964525126

63 m2 3 Pokoje 7 132,70 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 395 m2
449 360,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520827

5 200 m2   30,58 PLN/m2
     
159 000,00 PLN szczegóły
Pniewska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964521136

232,74 m2 6 pokoi 6 762,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 639 m2
1 574 000,00 PLN szczegóły
Sienna Grobla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964526268

77,80 m2 3 Pokoje 28 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2022  
2 178 400,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520712

1 245 m2   30,00 PLN/m2
     
37 350,00 PLN szczegóły
Zabrzańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544914

59,67 m2 3 Pokoje 7 625,27 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1986  
455 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964521748

34,20 m2 2 Pokoje 4 941,52 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1970  
169 000,00 PLN szczegóły
Szyperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520693

64,69 m2 2 Pokoje 11 269,13 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
729 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: