Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551019

1 001 m2   458,54 PLN/m2
     
459 000,00 PLN szczegóły
Skrajna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550185

30,45 m2 2 Pokoje 16 847,29 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2013  
513 000,00 PLN szczegóły
Jedności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551022

51,54 m2 2 Pokoje 7 081,88 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
365 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549730

4 036 m2   230,43 PLN/m2
     
930 000,00 PLN szczegóły
Dożynkowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533898

12,84 m2   85 669,78 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Inflancka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964548507

80 m2   62,50 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1968  
5 000,00 PLN szczegóły
Kard. S. Wyszyńskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548114

120 m2 8 pokoi 3 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1955 Działka 397 m2
400 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547635

1 387 m2   104,54 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły
Grójecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550312

54,91 m2 2 Pokoje 18 029,50 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1965  
990 000,00 PLN szczegóły
Laskowska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548520

37,86 m2 1 pokoi 17 432,65 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 870 m2
660 000,00 PLN szczegóły
Majowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550112

130 m2 5 pokoi 11 530,77 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2022 Działka 176 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Pirenejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551031

55,44 m2 3 Pokoje 17 857,14 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2012  
990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: