Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Poznańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550802

150 m2 5 pokoi 5 460,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1971 Działka 1 078 m2
819 000,00 PLN szczegóły
Turystyczna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550888

181 m2 6 pokoi 3 585,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1960 Działka 1 426 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550690

47 m2 3 Pokoje 72,34 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
3 400,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550901

104,30 m2 4 Pokoje 119,85 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2018  
12 500,00 PLN szczegóły
Braterska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550881

153,50 m2 4 Pokoje 7 811,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 1 394 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły
Pasłęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550913

122,50 m2 5 pokoi 8 563,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2003  
1 049 000,00 PLN szczegóły
Browarna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550890

49,37 m2 2 Pokoje 10 309,90 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2025  
509 000,00 PLN szczegóły
Wiktorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550123

52,91 m2 2 Pokoje 19 845,02 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
1 050 000,00 PLN szczegóły
Byszewska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550905

387 m2 4 Pokoje 11,89 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 422 m2
4 600 000,00 PLN szczegóły
Zgierska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550896

116,50 m2 5 pokoi 15 021,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
1 750 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550930

88,07 m2 3 Pokoje 13 057,79 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2009  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Osowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550907

46,50 m2 3 Pokoje 15 892,47 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1965  
739 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: