Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Wilanowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550870

38 m2 2 Pokoje 74,00 PLN/m2
Piętro 5 z (9)    
2 800,00 PLN szczegóły
Nowolipki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550874

37 m2 2 Pokoje 17 540,54 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1955  
649 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550873

1 219 m2   99,26 PLN/m2
     
121 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550872

1 135 m2   158,59 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550876

195,15 m2 6 pokoi 7 404,56 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 1 904 m2
1 445 000,00 PLN szczegóły
Karczówkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548883

54 m2 3 Pokoje 9 611,11 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1977  
519 000,00 PLN szczegóły
Łagiewnicka

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532691

1 025 m2   526,83 PLN/m2
     
540 000,00 PLN szczegóły
Miedziana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550794

88 m2 4 Pokoje 7 840,91 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1989  
690 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543365

52 m2 3 Pokoje 14 211,54 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 1978  
739 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550801

1 680 m2   75,00 PLN/m2
     
126 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550882

143,27 m2 4 Pokoje 11 579,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 528 m2
1 659 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Hala na wynajem

Numer oferty : 34964550897

81 m2 3 Pokoje 27,16 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 1 267 m2
2 200,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: