Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Gumińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550854

28,18 m2 1 pokoi 107,45 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2021  
3 028,00 PLN szczegóły
Wołkowyska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964501716

86,36 m2 4 Pokoje 40,53 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2012  
3 500,00 PLN szczegóły
św. Szczepana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549803

29,50 m2 1 pokoi 11 352,54 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1970  
334 900,00 PLN szczegóły
Zielona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548316

4 042 m2   106,38 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Łowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550865

58,92 m2 3 Pokoje 5 753,56 PLN/m2
Piętro 4 z (9) Rok budowy 1975  
339 000,00 PLN szczegóły
Na Skarpie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550038

28,23 m2 1 pokoi 13 460,86 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
380 000,00 PLN szczegóły
Władysława Umińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550867

68,13 m2 3 Pokoje 12 608,25 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1996  
859 000,00 PLN szczegóły
Przeskok

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543901

115 m2 5 pokoi 10 434,78 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 450 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548817

154 m2 6 pokoi 7 136,36 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 255 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548818

154,58 m2 5 pokoi 7 756,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 424 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549006

46,30 m2 2 Pokoje 25 485,96 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2012  
1 180 000,00 PLN szczegóły
Nadmorska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549849

51,39 m2 2 Pokoje 15 990,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
821 726,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: