Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Salwatorska

Lokal medyczny na wynajem

Numer oferty : 34964550250

63,50 m2 4 Pokoje 110,24 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
7 000,00 PLN szczegóły
Grudzieniec

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550846

103 m2 3 Pokoje 66,99 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
6 900,00 PLN szczegóły
Ojca Beyzyma

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550807

130 m2 6 pokoi 15 153,85 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1934 Działka 507 m2
1 970 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549531

23,50 m2 1 pokoi 10 638,30 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2008  
250 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544681

208 m2 5 pokoi 4 545,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 392 m2
945 360,00 PLN szczegóły
Słodka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550858

390 m2 8 pokoi 6 666,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2003 Działka 1 500 m2
2 600 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550830

60 m2 3 Pokoje 6 166,67 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1980  
370 000,00 PLN szczegóły
Maślicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549753

65 m2 3 Pokoje 13 076,92 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2015  
850 000,00 PLN szczegóły

Dom (Gospodarstwo) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538789

220 m2 7 pokoi 5 454,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 34 000 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Dworkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550863

131 m2 4 Pokoje 10 305,34 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2002  
1 350 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550834

683 m2 10 pokoi 6 222,55 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1997 Działka 974 m2
4 250 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550854

28,18 m2 1 pokoi 107,45 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2021  
3 028,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: