Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964540829

1 500 m2   800,00 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547982

64,91 m2 3 Pokoje 12 293,95 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1906  
798 000,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548622

1 460 m2   600,00 PLN/m2
     
876 000,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548623

1 509 m2   600,00 PLN/m2
     
905 400,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550625

471 m2 7 pokoi 9 320,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 3 200 m2
4 390 000,00 PLN szczegóły
Pabla Nerudy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550627

54,70 m2 3 Pokoje 12 778,79 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1976  
699 000,00 PLN szczegóły
Przejazd

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550628

108,30 m2 5 pokoi 24 496,77 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2006  
2 653 000,00 PLN szczegóły
gen. Romana Abrahama

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550633

45,60 m2 2 Pokoje 72,37 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1980  
3 300,00 PLN szczegóły
Sarnowski

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550635

222 m2 9 pokoi 2 252,25 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1900 Działka 720 m2
500 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964550439

137,16 m2 4 Pokoje 109,36 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 835 m2
15 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548532

227,20 m2 6 pokoi 13 160,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 077 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550637

54,30 m2 3 Pokoje 12 688,77 PLN/m2
Piętro 2 z (14) Rok budowy 1982  
689 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: