Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Gródki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543846

116,21 m2 4 Pokoje 5 120,04 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550537

1 200 m2   82,50 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Gródki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544164

60,86 m2 3 Pokoje 9 185,01 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
559 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550538

1 000 m2   95,00 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Generała Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549551

113,66 m2 4 Pokoje 4 838,99 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2024  
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550539

1 300 m2   73,08 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Kmicica

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548315

68,06 m2 4 Pokoje 9 183,07 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
625 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550540

1 200 m2   79,17 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
Budziszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549408

62,56 m2 3 Pokoje 7 352,94 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1981  
460 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550541

1 000 m2   95,00 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły
bp. Floriana Janowskiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550177

962 m2   395,01 PLN/m2
     
380 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550351

37,50 m2 2 Pokoje 6 266,67 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
235 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: