Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Wiktorska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550343

35,66 m2 1 pokoi 70,11 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1950  
2 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548822

1 000 m2   950,00 PLN/m2
     
950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548823

1 007 m2   347,57 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Makowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550416

36,47 m2 2 Pokoje 16 918,01 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1965  
617 000,00 PLN szczegóły
Gminna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550423

1 002 m2   248,50 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548821

1 747 m2   363,48 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548819

1 496 m2   801,47 PLN/m2
     
1 199 000,00 PLN szczegóły
Wygoda

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550422

150 m2 4 Pokoje 3 966,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1956 Działka 1 048 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Wileńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550427

35 m2 1 pokoi 77,14 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2021  
2 700,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550237

56,40 m2 2 Pokoje 15 921,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1930  
898 000,00 PLN szczegóły
Żelazna

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964540017

179,70 m2 5 pokoi 43,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 1995  
7 700,00 PLN szczegóły
Żelazna

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964550433

179,70 m2 5 pokoi 14 463,00 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 1995  
2 599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: