Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Lisia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549681

280 m2 5 pokoi 9 282,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 20212 Działka 1 244 m2
2 599 000,00 PLN szczegóły
Sienna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549710

51,22 m2 2 Pokoje 17 766,50 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2021  
910 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550387

79,27 m2 2 Pokoje 18 291,91 PLN/m2
Piętro 0 z (8) Rok budowy 1999  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550390

30 m2 1 pokoi 41,67 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
1 250,00 PLN szczegóły
Ciasna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550395

23 m2 1 pokoi 22 565,22 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1961  
519 000,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535437

54,60 m2 2 Pokoje 13 992,67 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2002  
764 000,00 PLN szczegóły
Nowodworska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538112

68 m2 3 Pokoje 14 411,76 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2000  
980 000,00 PLN szczegóły
Smardzewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550028

50,44 m2 2 Pokoje 53,53 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2008  
2 700,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549653

42,81 m2 2 Pokoje 21 957,49 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2020  
940 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549731

3 658 m2   92,67 PLN/m2
     
339 000,00 PLN szczegóły
Skalnicowa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548381

380 m2 12 pokoi 20 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2018 Działka 710 m2
7 600 000,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549972

50,90 m2 2 Pokoje 54,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
2 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: